Хелловін у Нью-Йорку - 2014
31 жовтня, напередодні Дня всіх святих, у Нью-Йорку (США) відсвяткували Хелловін або Відьомську ніч. Одним з головних символів цього свята є гарбуз. Традиційно на ньому вирізають страшне або смішне обличчя, а всередину ставлять свічку або ліхтарик. У США такий гарбуз називають «світильником Джека».
![](/photo/flickr/farm4/3948/15723633182_099f45ab3f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3944/15537244520_84ac6e65b8_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3949/15720169911_20fdcf9190_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7528/15723639092_2b48df7b6a_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7571/15723642612_b471e3dbc2_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8665/15722099865_1a6cfe5eb4_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3939/15102145634_71fb29e529_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3949/15536217199_db7eddb872_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3949/15536923897_5c86c50ff9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3949/15536676668_f1b011fc19_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7548/15536225509_cb3e25af73_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7494/15536227389_89a1e673e1_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7519/15720193591_6d9f88c9ce_b.jpg)
У цей день вулиці міста (а також метро) заповнюють люди, одягнені у різноманітні костюми, і ти почуваєш себе ніяково, якщо вдягнений стандартно. Навколо прогулюються виключно герої мультиків, зомбі та інша нечисть. З настанням вечора діти починають ходити по домівках та крамницях, випрошуючи цукерки та промовляючи при цьому «Trick or treat», що означає таку собі погрозу «давайте цукерки, або начувайтеся».
![](/photo/flickr/farm4/3937/15102737283_77046f1712_b.jpg)
Власники будинку, хоч і поклали на сходах гарбуз, цукерками вирішили не ділитись
![](/photo/flickr/farm4/3950/15536978247_8ccbbb02b0_b.jpg)
Це свято настільки популярне, що готуватися до нього починають заздалегідь. Спочатку на прилавках крамниць з’являються товари на Хелловіну-тематику (наприклад, костюми можна придбати вже на початку серпня), з приходом осені Starbucks додає у меню Spicy Pumpkin Latte, а потім на вході до будинків, на столах ресторанів, у вікнах осель “виростають” гарбузи.
![](/photo/flickr/farm6/5609/15536189499_54a20e6b57_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3944/15698348216_95c8559863_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3953/15537235050_06ccfacee9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5601/15720160801_867f456222_b.jpg)
Між іншим, декоруванню осель приділяють неабияку увагу. З найпростішого: на сходи будинку кладуть гарбуз або ж оздоблюють оселю павутинням. Але деякі люди дають волю фантазії і на подвір’ях іхніх будинків виростають моторошні кладовища або кримінальні сцени, а з вікон звисають скелети та мерці.
Цього року я традиційно вирішив задокументувати те, як прикрашають будинки на Хелловін у Брукліні та Манхеттені.
Оскільки в районі Брукліна, де я живу, багато приватних будинків, то я просто блукав вулицями з фотоапаратом від однієї вулиці до іншої
![](/photo/flickr/farm8/7578/15102171364_6a3094735d_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7478/15536687298_ba25a2e03b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3944/15536689788_ae4a4b97cf_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3954/15536240389_b7dc2a6200_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7501/15722131075_b201bf6863_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5600/15720211071_09afddbf19_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7558/15720212631_2bb85cfdb4_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8580/15722138085_bd4ac8c78f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3948/15698408576_678d883fbb_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3946/15720218231_83e1efe8e9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7534/15698412506_4182033b79_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7580/15722149445_6e29b6d17d_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5603/15536259839_a669c640f9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3944/15722151185_9a0b1f3d50_b.jpg)
Один з моїх улюблених будинків. Чомусь на Хелловін вони обмежились лише табличкою
![](/photo/flickr/farm8/7579/15536719728_d5f8f6cfbb_b.jpg)
Цей будинок знаходиться прямо навпроти школи, куди ходить моя донька
![](/photo/flickr/farm4/3948/15723699612_5dd0173884_b.jpg)
Не лише люди готувались до Хелловіну
![](/photo/flickr/farm4/3947/15723701592_becb9e9f9c_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3952/15536725708_b8e4f777fa_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3938/15102773683_8875c9459c_b.jpg)
А так мінімалістично оформили внутрішнє подвір’я в будинку, де я живу
![](/photo/flickr/farm8/7474/15536980057_ddc46be3b1_b.jpg)
А це фотографії з Парк-Слоуп, району традиційних бруклінських таунхаусіва
![](/photo/flickr/farm4/3945/15698375956_eacd32ef8b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3953/15536732518_3a8c3f277b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7562/15102209654_31e9fcc62e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5610/15536735948_2ae48885fe_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5607/15536986957_1ff25979bb_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7501/15723717132_fa78dfc432_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8263/15536990077_e1c2bc9ab3_b.jpg)
Також я не втримався і поїхав у район Вест-Віллідж, де раніше знаходився робочий офіс.
![](/photo/flickr/farm4/3938/15720195981_d1d2e149b3_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7574/15536198369_e5e28f2550_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5605/15536288869_9e4abe1c58_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3943/15722177925_bc67a0cae0_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3938/15537335220_eb13576b22_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7515/15722181725_68d56e1edd_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5613/15537338840_335f72d047_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3937/15723729422_726e02c73e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5600/15536298759_d2539d15dc_b.jpg)
Напівпідвальний поверх - ідеальне місце, щоб прикрасити на Хелловін
![](/photo/flickr/farm8/7470/15722189005_8e68370506_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7472/15698459106_a76c3c2652_b.jpg)
Але найбільше мене вразила 67-а вулиця у районі Верхнього Іст-Сайда - лише через дорогу від Центрального Парку. Буквально кожен будинок на ній було прикрашено. І не просто гарбузами або павутинням, а страхітливими декораціями. На жаль того дня падав дощ, тому мені довелось знімати все це з-під парасольки.
![](/photo/flickr/farm4/3950/15536304489_040c6b0b9c_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7528/15537009357_81159b1bb1_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5616/15698464396_a2d20e6a76_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7498/15536309969_50bfc0baa2_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7566/15537014557_36c22470c8_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3938/15698469596_c7b1c6fef2_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5606/15536769498_95682a284a_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5612/15723749382_8f38fc7dd8_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7481/15102248124_7e6f700964_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3940/15537364560_347c45ba0d_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5604/15723754362_c2548a8581_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7530/15722213095_9ac3c73752_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7582/15698483576_0864a3bf77_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3940/15537031987_1d8459957b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7559/15537027137_611938e6d9_b.jpg)
Деякі власники прикрашали весь будинок
![](/photo/flickr/farm8/7488/15536330599_82f9d694ec_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8545/15537044997_534d90348b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8680/15723772192_cc81c5854e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm6/5605/15723767752_24f845688a_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3942/15698493386_7d70af0cba_b.jpg)
Парковка лише для відьом
![](/photo/flickr/farm6/5605/15537041847_b8782b99b8_b.jpg)
Зовсім поруч знаходився ще один будинок, який вартий був уваги, тому, не дивлячись на дощ і холод, я пішов туди і ні секунди не пожалкував
![](/photo/flickr/farm8/7465/15722230935_59056035cd_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3943/15722233375_784ed2cca1_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3940/15537063957_cfefec51f7_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7551/15698517796_38ae4e3058_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm4/3943/15536357119_3d82b47781_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7504/15698503276_25f3b2fcf1_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7577/15722237005_5110335b8b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7480/15537054457_4dbd5da070_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7547/15536809818_6b0a18a183_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7480/15722247095_f4762501dc_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7542/15536808018_9b9af8eed9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7482/15537067007_9506890a1c_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7465/15537068927_b61c23cfa0_b.jpg)
Читайте також: comments powered by Disqus