Хелловін у Нью-Йорку - 2012
Оскільки сьогодні вночі відбудеться святкування Halloween, то хочу викласти серію фотографій на цю тему
![](/photo/flickr/farm9/8463/8142244406_875c59127d_b.jpg)
На жаль, через ураган Сенді, мені вдалося зробити не так багато кадрів, як мені хотілося.
До того ж, вдома з невідомих причин зник інтернет. Хоча в сусідніх будинках працює. Це дивує, тому що наш район знаходиться доволі високо - і його ніяк не могло затопити. Вже третій день я маю працювати з дому, але за відсутності інтернету це неможливо.
![](/photo/flickr/farm9/8046/8142171274_e4c51891af_b.jpg)
Сподіваюся, найближчим часом інтернет мені таки відновлять. Було дуже важко - хотілося читати новини про ураган та фальсифікації виборів в Україні - найбільш актуальні новини на той момент….
![](/photo/flickr/farm9/8335/8142165688_3dfa220dcf_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8043/8142169234_b771f14d70_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8325/8142145929_04ebf4141f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8183/8142178214_263a2e8e37_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8469/8142152509_38f5f5b171_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8192/8142185932_70f0d05825_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8475/8142158225_4bce1655d8_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8332/8142162642_d91f59e9a4_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8051/8142130117_2bc76bd98a_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8323/8142232031_7f7ce5fbc7_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8050/8142192516_f9c6aea976_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8326/8142196252_542f885b8b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8326/8142173853_69931b1a25_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8051/8142177735_43cbe834e9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8476/8142212566_66a5331020_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8325/8142197291_b8f10cffc6_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8328/8142237508_4c4d96c0bd_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8326/8142169939_ef5bb2db22_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8053/8142217294_09d8e8c20e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8325/8142193495_c857763e8c_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8466/8142254380_8a132cb691_b.jpg)
Читайте також: comments powered by Disqus