NYC Chinatown 2013 Lunar New Year Parade
Нещодавно у Нью-Йорку відбувався парад з нагоди святкування Китайського нового року (його ще називають Місячний новий рік).
У Нью-Йорку проживає численна китайська громада - тут знаходиться найбільша кількість китайців поза межами Азії. Вони складають 6% від всього населення Нью-Йорка. І це лише офіційні цифри.
Оскільки свякування відбувалися в різних місцях, то я вирішив відвідати найближче до мене - в Чайнатауні на Манхеттені . Але необачливо я поїхав надто пізно. Звісно, всі хороші місця для огляду вже були зайняті. Я почав переходити з вулиці на вулицю, намагаючись зайняти хоч якуюсь зручну для фотографувааня позицію, але стіна з людей не дозволяла цього зробити. У мене була навіть думка залізти на смітник, але балансувати на ньому з камерою мені видалось ризикованою ідеєю. В результаті, після того, як я проґавив половину параду, я знайшов якусь шпаринку між людьми, де зміг фотографувати через їхні голови.
![](/photo/flickr/farm9/8526/8505543725_c11194af50_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8381/8505528369_91d8ee9f37_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8512/8505556267_1b6d388f88_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8520/8505555887_b31292f193_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8375/8506663572_d806307d41_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8095/8506662300_55bf955eab_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8520/8505551571_1a7b457e42_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8388/8505551187_894ea12bc7_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8103/8505550845_388d98e266_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8088/8506658868_691620730b_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8112/8506658330_143074fcae_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8098/8505549505_a7dcbc4c58_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8365/8506657768_e92d83ceb7_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8090/8484025856_eca4531b67_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8388/8505547711_5af57670d6_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8085/8505547301_334323c4b7_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8088/8505546995_89cae2714a_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8367/8505545617_86dc2e709a_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8521/8506653892_eed0dfc369_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8228/8505544587_85c51d9e8c_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8375/8505544091_13fe4e295e_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8384/8505543309_16b3c587a7_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8247/8505543079_6817d55835_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8519/8505542787_d9e8716e40_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8390/8506651072_f9855a3e4f_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8392/8506650528_93287449ca_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8507/8506649782_433cec66fb_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8379/8505540895_98ea3121a8_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8095/8505540057_6cd42d4628_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8506/8506648276_e390834d74_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8514/8506647766_4bd0026ffd_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8375/8505538823_6a2c59eb4b_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8367/8505538525_665d86cd38_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8505/8506646614_ee92cb754d_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8383/8506646408_013b8ee97e_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8252/8505537427_3a32a35684_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8377/8505537117_df59bbaa16_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8109/8506645540_614747b307_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8108/8505536491_881c4318e1_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8243/8506644100_8fde182fd5_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8391/8506642118_457447c9b2_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8524/8506642526_d3d2d76a77_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8227/8506643306_30154ab75c_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8106/8505529499_e96cd4ae5f_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8236/8506638498_456fc9d609_c.jpg)
Загалом я очікував від параду чогось більшого, хоча для першого разу все одно було цікаво. Можливо, якби я стояв в більш зручному місці, то у мене були б зовсім інші враження
Більше фотографій можна переглянути на Flickr
Цього разу я вирішив поекспериментувати та знімати в JPEG. З новою камерою це можна собі дозволити. До того ж розмір RAW файлу збільшився з 12 мегабайт до 20 — і коли ти робиш за день більше 500 кадрів, то хочеться зекономити місце.
comments powered by Disqus