Пасхальний парад у Нью-Йорку
![](/photo/flickr/farm9/8111/8607053801_d1a8bbe8f1_b.jpg)
В цю неділю на п’ятій авеню відбувся пасхальний парад та фестиваль капелюхів. Я не думав, що буде так цікаво. По-перше, по авеню можна було ходити кому-то завгодно, бо я боявся, що глядачам доведеться стояти біля загородження. По-друге, дуже багато людей у чудернацьких капелюхах ходило вздовж авеню, охоче позуючи на камеру. Інколи було важко зробити кадр, бо глядачі так щільно обступали “модель”, що доводилося чекати, коли з’явиться хоч якась шпаринка.
Весь фестиваль я фотографував у JPG. На щастя сонце сховалося за хмарами - і не було глибоких тіней. Дуже задоволений тим, яку картинку давав Canon EF 24-105mm F/4L. Вдома дуже швидко обробив усі фотографії - Lightroom автоматом застосовуав налаштування, я лише їх трохи підкоригував, додав чіткості, виправив при потребі перспективу, інколи кадрував.
Цікавий факт: у США немає національних свят, коли в усій країні оголошується вихідний (але є федеральні свята). Тому компанії самі визначають, які свята будуть вихідними. Зазвичай вони співпадають з федеральними. У моїй компанії наступний день після Пасхи - робочий день. На відміну від більшості європейських країн. Такі от особливості роботи в американській компанії
Більше фотографій можна побачити на Flickr: http://www.flickr.com/photos/mistergalaxy/sets/72157633132456521/
![](/photo/flickr/farm9/8117/8608157344_f2573bc3d7_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8387/8608154788_36bbe4e5d4_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8530/8607048383_240a6c80e1_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8119/8607047969_7cfd5decc2_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8266/8608151754_1d2a9fb333_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8126/8607046551_8c14d6c360_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8532/8608150970_70ff4ddfdd_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8393/8607044729_dca3781a40_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8116/8608149176_5d5a9d35de_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8244/8608148100_948e0e6760_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8254/8607042725_96a613cb30_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8125/8607041835_fac2269d7b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8243/8608144780_bab2c7de19_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8383/8607036521_10cffab536_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8241/8607035359_541736555e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8544/8608139378_b8b8c6d78d_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8112/8607033505_b5efc33dca_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8403/8607031177_989d26b23f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8396/8608135412_54fed80c3b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8406/8607029797_ba362a4e67_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8543/8608134120_14e96f972f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8120/8607028437_3fed154e2e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8117/8608133288_fbc2ce882f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8536/8608132864_5894820742_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8384/8607026545_3c28a221b4_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8242/8607026173_5c3ca96935_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8118/8608131110_816116861b_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8106/8607025397_754513774f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8256/8608130286_4609897c5f_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8398/8607024233_8556436c3e_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8391/8608128652_20e8b8d870_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8531/8607021061_e75dff52a9_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8380/8607020543_074fc77c3d_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8246/8608122564_d0035f6685_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8394/8608122084_b42803d7bc_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8246/8607016629_c1d9d470b0_b.jpg)
Більше фотографій можна побачити на Flickr: http://www.flickr.com/photos/mistergalaxy/sets/72157633132456521/
comments powered by Disqus