Я маю дивну звичку робити фотографію зі своїм віком, написаним на шматку картону. Заради цього я навіть взяв вихідний на роботі, ми на один день відвели доньку у дитячий садочок і майже весь день їздили Манхеттеном, щоб зробити низку кадрів.
Наче спеціально, саме цього дня стало доволі холодно. Ми намерзлись і в результаті відмовилися від деяких кадрів, бо просто не було сил.
Зазвичай я залишаюся по той бік об’єктиву. Того дня, можливо, було зроблено найбільшу кількість фотографій зі мною за весь час перебування у Нью-Йорку. Ми спеціально ходили по найбільш відомих місцях. Почували себе туристами. Був флешбек, як рік тому, ми так само ходили Нью-Йорком і фотографували все довкола.
Величезна подяка за допомогу моїй дружині. Без неї цей проект не був би втілений у життя…
![](/photo/flickr/farm9/8184/8359805829_388741f98c_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8362/8360869522_30283ecb90_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8055/8360869862_560330f916_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8503/8360870146_e977cd64ed_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8472/8359807277_10970e15bc_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8360/8360870724_20ed3d00f4_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8517/8359808041_8468a14c48_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8512/8359808245_f153e1db8f_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8503/8359808511_fae68dde75_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8186/8360868552_044477b996_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8353/8359886457_7ea7b82989_c.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8184/8359805105_c8c42dae64_c.jpg)
![](http://24.media.tumblr.com/d2026e04dc3f516ff5281026b3134a4b/tumblr_mg7u58PX1N1rny1qpo1_500.gif)