Empire State Building
Учора на Empire State Building з південного боку можна було бачити підсвітку у кольорах українського прапора. Справа в тому, що таким чином вони вшановують атлетів, які беруть участь у Олімпійських змаганнях у Лондоні. Дуже приємно :)
p.s. Оскільки у мене не має штатива, то доводилося фотографувати з рук або спираючись на різні предмети.
Офіційний розклад підсвітки Empire state building - http://www.esbnyc.com/explore/tower-lights
![](/photo/flickr/farm8/7279/7698208592_fa51348a63_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8162/7698211266_b3c0652b61_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8146/7698210494_f77f7a2f71_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm9/8425/7698207502_7e8f2a5e8c_b.jpg)
![](/photo/flickr/farm8/7118/7698209368_f5646d0b51_b.jpg)